Atrakcje turystyczne
Park linowy KAMIKAZE
Park linowy KAMIKAZE
Bieszczadzki Park Linowy “KAMIKAZE” utworzony został na terenie Ośrodka Wypoczynkowego “Nad Solinką” w 2009 roku. W pięknym lesie położonym tuż nad brzegiem rzeki Solinki znajdują się atrakcje zapewniające moc wyjątkowych wrażeń. Nasz park linowy to system 22 platform i przeszkód linowych o różnym poziomie trudności zainstalowanych na drzewach (na wysokości od 1 do 15 m) i stworzonych w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę przeżywając moc niezapomnianych wrażeń.


Narciarstwo biegowe
Narciarstwo biegowe
Aby urozmaicić sobie narciarskie atrakcje można wybrać się do nieodległej Wetliny, aby skorzystać z jednej z tras biegowych.


Leśny Zwierzyniec w Lisznej
Leśny Zwierzyniec w Lisznej
Leśny zwierzyniec w Lisznej to jedyne miejsce w Bieszczadach, gdzie można nie tylko zobaczyć, ale także nakarmić, dotknąć i obcować z leśnymi zwierzętami. Jest to zagroda, w której żyją najpiękniejsi przedstawiciele bieszczadzkiej (i nie tylko) fauny. Część zwierząt żyje w klatkach, część na dużych wybiegach. Zwierząt systematycznie przybywa. Przy wejściu można kupić specjalną karmę i niemal wszystkie karmić - większość bez oporów podchodzi na wyciągnięcie ręki. Dojazd: Leśny Zwierzyniec w Lisznej k/Cisnej. Jadąc z Cisnej drogą prowadzącą na Komańczę skręcamy w lewo zaraz przed stacją Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie (ok. 2km od tego skrzyżowania). Obiekt jest udostępniony zwiedzającym tylko w sezonie letnim. Maj, czerwiec, wrzesień - codziennie 10.00 - 17.00 Lipiec, sierpień - codziennie 10.00- 18.00


Kuligi
Kuligi
Kuligi są nieodłącznym elementem zimowego wypoczynku. W okolicy bez problemu można zorganizować wspaniały, kilkugodzinny kulig. Sanie zaprzężone w konie, pochodnie i oczywiście ognisko z pieczeniem kiełbasy zapewnią wspaniałe wspomnienia.


Jazda konna
Jazda konna
Bieszczady, jak żaden inny rejon, nadają się do jazdy konnej. W okolicy można bez problemu pojeŹdzić konno, zarówno zimą jak i latem.


Bieszczadzka Kolejka Leśna
Bieszczadzka Kolejka Leśna
Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej “bieszczadzkiej ciuchci” czy też o “bieszczadzkiej kolejce”. Aby zaspokoić swoją ciekawość i przekonać się o tym, co w niej jest takiego wyjątkowego, najlepiej udać się do Majdanu k/Cisnej, gdzie znajduje się główna stacja Bieszczadzkiej Kolei Wąskotorowej.


Bieszczadzka Agencja Aktywnego Wypoczynku
Bieszczadzka Agencja Aktywnego Wypoczynku
Mieszkamy w Bieszczadach od lat ( niektórzy nawet się tutaj urodzili ) i najbardziej lubimy... hm...rabować... no tak to nasza standardowa atrakcja. Gdy nie rabujemy pociągów, zajmujemy się organizacją imprez wszelakich. Zasadniczo sprawa wygląda tak, że Wy macie sprecyzowany pomysł i my go wykonujemy lub opcja dwa: to my podsuwamy propozycje zabawy. A że w tym fachu siedzimy ponad dziesięć lat, to pomysłów mniej lub bardziej zwariowanych przewinęło się bez liku.