Gastronomia
Kawiarenka przy Wyciągu
Kawiarenka przy wyciągu
Znużonych i zmarzniętych narciarzy zapraszamy do kawiarenki położonej tuż przy stoku, gdzie można się ogrzac przy kominku, coś przekąsić i pokrzepić dobrym grzańcem.


Zajazd Niedźwiadek
Restauracja Niedźwiadek
Restauracja “Niedźwiadek” w Smereku czynna jest codziennie w godzinach od 10.00 do 21.00. W nowoczesnej, klimatyzowanej sali restauracyjnej oferujemy niewyszukane, ale za to bardzo smaczne domowe posiłki, pozwalające nabrać sił do wędrówek po bieszczadzkich połoninach. Wielkość sali i jej wyposażenie pozwalają na organizowanie imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji, przyjęć rodzinnych i rozrywkowych. Możliwa jest płatność kartą, od kwoty 20,- zł.


Kawiarnia "Stare Sioło"
Kawiarnia Stare Sioło
Miło nam gościć Państwa w naszej kawiarence. Dla Państwa wygody zaadaptowaliśmy starą chatę chłopską ze wsi Zmiennica.W naszej Kawiarni można nie tyko zjeść i posłuchać dobrej muzyki.W sezonie czynny jest w drugiej chacie ruszt na węgiel drzewny. Na Waszych oczach przyrządzamy pstrąga z rusztu, jagnięcinę, schab faszeroway z boczkiem i cebulą.W karcie win znajdziecie ponad 300 win z całego świata.


Karczma Czartoryja
Karczma Czartoryja
Gdzieś w Bieszczadach, gdzie zmierzch spotyka się ze świtem, rozciąga się urocza turystyczna miejscowośc - Wetlina. W jej centrum, u podnóża Hnatowego Berda, w zakolu srebrzystej Wetlinki, w otoczeniu dzikich bukowych lasów i soczystych zielonych łąk możemy odnaleŹc uroczą, spokojną przystań- Karczmę Czartoryja.


Chata Wędrowca
Chata Wędrowca
Któż nie pragnie, po wielogodzinnej, górskiej wędrówce, odpocząć w przytulnej izbie, przesiąkniętej zapachami owocowych herbat, grzanego wina, aromatem świeżej kawy, goŹdzików, cynamonu, przy cieple ognia, nad talerzem gorącej strawy? Niezależnie czy właśnie wracasz z gór, czy lada moment wyruszasz na bieszczadzkie szlaki, możesz liczyć na naszą gościnę i pożywny posiłek. A spędzając tutaj czas aktywnie nie musisz aż tak martwić się o kalorie.